| ledzeppelin a întrebat:

Vreau sa imi iau bilet pentru concertul Red hot chilli peppers de pe 31 august 2012 la Bucuresti, dar nu stiu in ce zona este mai avantajos pentru ca nu am mai fost intr'un concert la Bucuresti.Ma gandeam la gold circle sau gazon.Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Cea mai avantajoasa zona este Golden Circle, din pacate este prea tarziu, bilete sunt deja sold out, asa ca cea mai buna varianta ramane gazonul.

NoRock!

| Pure.Sunshine a răspuns:

In cazul in care mai vrei bilet, am eu unul la gold circle cu acelasi pret cu care l-am cumparat. trimite-mi mesaj pentru detalii

| EternalDream a răspuns (pentru Pure.Sunshine):

Daca oferta mai este valabila, un id de mess pentru a discuta detaliile?

| Pure.Sunshine a răspuns (pentru EternalDream):

Imi pare rau, l-am vandut deja