| Cameliana a întrebat:

Vreau sa imi spuneti ce religie are Axl Rose acum. Am citit ca el era penticostal, dar presupun ca si-a schimbat religia. Nu ascult rock si nu sunt fana lui Axl, dar intreb din curiozitate. Nu va bateti joc si dati raspunsuri serioase

1 răspuns:
| Byucc a răspuns:

A fost intr-adevar resut intr-o familie de Penticostali. In timp, el a avut mai multe conflicte cu alte staruri (de ex: Courtney Love) deoarece el credea ca vor sa il posede. Totusi, nu se stie exact. El este un oletionar de cruci si alte artefacte latine, dar nu pare a fi Crestin. happy