| mODIN a întrebat:

Vreau sa-mi iau de craciun o chitara electrica, ieftina dar bunicica.Ma gandesc sa-mi iau ori un C.Gigant ori Harley Benton HBST.Dar mai aveti alte idei de chitari?

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

N-am ţinut niciodată una în mână,deci nu prea ştiu,dardin ce văd pe net, este tot o chitară de proastă calitate pentru începători.
La început e ok, până înveţi, după care când vrei să treci la ceva mai complex, o să-ţi dai seama că nu duce chitara. Şi pe electrică avansezi destul de repede dacă te ţii de treabă...

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Eu am un Fender Squier. Dupa parerea mea, este destul de buna, insa pentru incepatori si pentru cei care nu doresc ceva extrem de performant. Pretul este in jur de 10-11 milioane de lei vechi, fara amplificator.

| Wøodenpints a răspuns:

Nu-ţi lua Harley benton că-s praf.
http://www.magazinuldemuzica.ro/......56131.html
Aşa ceva e mult mai avantajos.

| mODIN explică (pentru Wøodenpints):

Ce parere ai de C.Giant?

| Wøodenpints a răspuns (pentru mODIN):

N-am ţinut niciodată una în mână,deci nu prea ştiu,dardin ce văd pe net, este tot o chitară de proastă calitate pentru începători.
La început e ok, până înveţi, după care când vrei să treci la ceva mai complex, o să-ţi dai seama că nu duce chitara. Şi pe electrică avansezi destul de repede dacă te ţii de treabă...

| XDanyX007 a răspuns:

C.Gigant e super. dupa mine big grin nu-ti trebuie una mai buna.Am primit una de ziua mea anul asta sh cant la ea toata ziua laughing vrea maica mea sa mi-a ia ca o doare capu rolling on the floor))Funda?

| mODIN explică (pentru XDanyX007):

Ai cont pe youtube?