| nobody_9468 a întrebat:

Vreau si eu o melodie{nu conteaza genul, poate fi si manea si rock, orice!}in care sa zica ceva de genul"te iubesc, dar mie teama sa ti-o spun fiindca mi-ar fi frica sa nu ne stricam prietenia si tot ce am facut impreuna pana acum sa ducem la final si chiar daca nu o voi recunoaste niciodata imi va fi dor de clipele in care am plans si ras datorita tie". Sper ca ati inteles ideea care vreau sa o cuprinda melodia.Ma puteti ajuta?
batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| madalinaaa89 a răspuns:

Ah, uite am mai gasit pe you tube ceva:X dar sa te uiti la tot, nu pe sarite, sau direct la sfarsit;)
http://www.youtube.com/watch?v=5TdWPTaZxKg&feature=more_related

7 răspunsuri:
| madalinaaa89 a răspuns:

Mai e melodia de la Simplu-Oare stii
uite si versurile:P

Cum as putea sa stiu ce vrei, vrei
Sa stiu ce vrei tu
Oare ai vrea sa fii cu mine
Nimeni n-ar putea sa te iubeasca asa.
Cum as putea sa stiu ce vrei, vrei
Sa stiu ce vrei tu
Cat as vrea sa fii cu mine
Stii, oare stii?

Refren:(x2)
Oare stii ce bine ma simt langa tine
Vreau sa fiu mereu in preajma ta.
Te iubesc cum nimeni, nimeni n-ar putea
As vrea sa fiu mereu in inima ta.

I:
La fel ca-n liceu mi-se-ntampla mereu
Sa ma-ndragostesc de ea.

Versuri Simplu - Oare stii?
de pe http://www.versuri.ro
Dar ea nu ma vede, nimeni nu crede
C-as putea sa fiu cu ea.

Prerefren:
De-as vrea sa vad cer senin
Ti-as intalni privirea.
De-as vrea soarele sa ma-ncalzeasca
Tu mi-ai zambi si de ajuns mi-ar fi.

Refren:.

II:
La fel ca si ieri mi-adun puteri
Si curaj sa-ti spun ce simt.
Dar ea nu ma vede, nimeni nu crede
C-as putea sa fïu cu ea.

Prerefren:.
Refren:.
I:.
Refren:.

| madalinaaa89 a răspuns:

Si uite si melodia din clip... poate o vroiai:P(eu am cautat-o de cand am auuzit-o)
http://www.youtube.com/watch?v=clcjD7dxaVM

| toteusunt a răspuns:

El nino-doar prieteni... e ceva de genu happy

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate merge si "If I say you have a beautifiul body" - Bellamy Brothers, "Do that to me one more time" - Captain Tenille, "I love you" - Anthony Quinn, "Don`t do it" _ Frida, etc.

| BrokenBarbie a răspuns:

Tu vrei sa se apuce cineva sa inregistreze o melodie sau chiar exista o piesa cu versurile astea?
http://play4money.sosblog.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi vine in minte doar Directia 5 - Daca ai sti happy