| oAaaNaa a întrebat:

Vreau si eu sa stiu pe ce program se fac videoclipurile cu o singura poza care sa stea pe toata durata videoclipului cu melodie?
Fundita!
Scz de categorie! Nu am gasit o categorie pentru. videoclipuri!

Răspuns Câştigător
| Paywa a răspuns:

Windows movie maker + ca nu trebuie instalat, il gasesti la ''all programs'' in bara de start.

| Hoseas a răspuns (pentru Paywa):

Paywa, ia incearca sa gasesti in Windows 10 Movie Maker, sa vezi o gasesti instalat?! Daca tu crezi ca toata lumea are Window 7 care are implicat Movie Maker te-ai inselat!