| lau1995 a întrebat:

Am gasit o melodie pe trilulilu si vreau sa o descarc mp3.cine imi poate da un site sau un program care sa transforme videoclipurile in mp3 dau funda!

9 răspunsuri:
| Alex_2741 a răspuns:

Sal sau buna happy... Download Super MP3 Download big grin e super bun programu si gasesti absolut tot ce vrei :*

| Cristary a răspuns:

Http://www.video2mp3.net/
Sper ca te-am ajutat! :*

| Ciprianch28 a răspuns:

Descarca realplayer apoi audacity ca sa o poti converti in mp3 dupa ce instalezi realplayerul in playlist la trilulilu apasa click dreapta si download to real player apoi incarc o in audacity si transforma in mp3 vezi ca la audacity trebuie sa descarci plugin ul dll pentru mp3

| Gia_2031 a răspuns:

Incearca AICI Trilulilu Downloader este un program cu ajutorul caruia descarci muzica sau video de pe trilulilu fara nici un efort, doar trebuie sa copiezi url-ul si sa selectezi unde va fi descarcat si cu ce nume doresti sa fie descarcat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce browser aistraight face
VideoDownloadHelper este un add-on pentru browserul mozilla firefox
Il instalezi, iar el iti va pune o iconita cu 3 balonase(rosu, galben si albastru, daca nu ma insel), intri pe trilulilu la melodia respectiva si cand v-a incepe sa cante melodia, acea iconita cu balonase va incepe sa se invarta, dai clic pe ea si iti v-a aparea o lista dintre care v-a fii si clipul sau melodia pe care o asculti, te duci cu, cursorul pe ea, si imediat in dreapta se va mai deschide inca un meniu contextual unde scrie Download.Alegi Download, apoi alegi calea unde sa se salveze fisierul, iar cel mai important lucru, daca este clip iti va descarca tot clipul, ca un film...deci daca este clip, dupa ce alegi calea, unde scrie format pui all format si unde scrie numele piesei pui. mp3 adica lasi numele piesei sau melodiei sau clipului sau ce dreacu e el si pui extensia. mp3 #:-s
Sper ca raspunsul meu sa te fii ajutat!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa precizez ca impreuna cu VideoDownloadHeper poti descarca de pe orice site... orice melodie, orice clip...
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3006/
clic pe Add to Firefox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ti jos trilulilu downloader