| blancheblur a întrebat:

Vreau si eu un profesor bun de chitara din Ploiesti.
ATENTIE!
Nu de clasica. Pe mine ma intereseaza mai mult metalul si shreddingul, nu clasica, funk, etc.

2 răspunsuri:
| FlorinMihaita a răspuns:

Din pacate in Ploiesti sunt putini profesori de chitara :(, dar daca ai noroc poti sa faci cu dl Doru Ionescu ( daca este liber ). Ti-l recomand cu toata increderea. Email-ul lui este Edgar_yo2008@yahoo.com,uite-te la asta http://www.youtube.com/watch?v=FYtZf8-fsXA

| viorelpanait a răspuns (pentru FlorinMihaita):

Buna ziua. stiti cumva daca dl Doru Ionescu mai ofera cursuri de chitara in Ploiesti? multumesc.