| heartinhell a întrebat:

De Craciun vreau sa-mi cumpar o chitara. Dar nu stiu ce fel de chita : electica, clasica, acustica, bass. Imi place black metalul si chiar nu stiu ce fel de chitara sa-mi cumpar.

Răspuns Câştigător
| LukaVocaloid a răspuns:

Pai daca esyi incepator ar fi mai bine sa incepii cu o chitara clasica pana inveti sa canti dar dacatie iti place black metalul sr trebui sa-ti iei electrica sau bass mai preferabil electrica dar ar fi mai bine sa-ti iei clasica si daca inveti calumea sa cantii la ea poate suna si ca black metalul

| heartinhell explică (pentru LukaVocaloid):

Iti multumesc pentru sugestie chitara clasica o sa-mi cumpar

2 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Electrica cu amplificator