| Sara2017 a întrebat:

Am o fata de 13 ani.Aseara a facut o prostie.
Sotul meu i-a tras palme la fund.
Pareri despre cum a reactionat?
Voi ce faceti? Eu voiam sa-i dau doar o pedeapsa.O saptamana fara telefon dar n-am mai avut timp

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E! Eu luam cu nuiaua de cate 2-3 ori pe samtamana si n-am murit. Din contra mi-am facut o viata frumoasa si o cariera buna asa ca stau linistit acum. Altfel ajungeam si eu un betiv si un vagabond fiind din fire mai "nazdravan". O palma doua nu strica. Parintii dau din iubire nu din ura.

Răspuns utilizator avertizat
| Salontanul a răspuns (pentru Sara2017):

Daca vreti, cu placere.

3 răspunsuri:
| BlueDark a răspuns:

Palme la fund? Scuze ca iti spun, dar are o problema cu softu'...In psihopedagogie este scris clar ca, daca vei lovi un copil, acesta va deveni rebel si se va detasa de tine.Este ca un fel de reactie ofensiva, in care se apara...Cu atat mai mult cu cat este pre-adolescenta, iti dai seama ca are si orgoliu.Ce prostie a facut, totusi? Poate na, chiar merita.Voi stiti mai bine.Pe mine ma omoara sotia daca ma ating de pisica, iti dai seama ce ar face daca as da intr-un copil.