| N0NAM3BR0 a întrebat:

Buna seara, vreau sa o trimit pe fiica mea la o alta scoala, dar nu stiu ce scoala, caut scoli din sectorul 6 fara uniforma, program 11:30 cu sala de sport si cele necesare, care scoala e mai buna? Sa nu fie invatatoare care tipa la copii din motive aiurea. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Solann a răspuns:

" program 11:30 "
De unde sa stiu eu la ce te gandesti tu? Inceput, sfarsit...
Si uite asa, cu parinti ca tine, ies copii rasfatati si analfabeti.

2 răspunsuri:
| Solann a răspuns:

De ce fara uniforma?
Ba mai vrei si o ora anume de cand sa inceapa!

| N0NAM3BR0 explică (pentru Solann):

Ce intrebare. nu vreau uniforma ca fetei nu ii place si in primul rand nu e obligata sa poarta uniforma nu mai suntem in 1990 cu uniforma si toate
. Nu am zis sa inceapa la 11:30. Am zis sa se termine la 11:30 ca am si eu serviciu si nu pot sa imi stric programul de serviciu luand o de la scoala. Intrebari aiurea fara sens!

| Solann a răspuns (pentru N0NAM3BR0):

" program 11:30 "
De unde sa stiu eu la ce te gandesti tu? Inceput, sfarsit...
Si uite asa, cu parinti ca tine, ies copii rasfatati si analfabeti.