| MarianDumitrescu78 a întrebat:

Salut! Caut informații despre scoala 27 București. Daca poate cineva sa imi ofere cat mai multe datlii despre aceasta scoala.
Fiica mea urmeaza sa inceapa clasa pregatitoare in aceasta institutie din septembrie, as vrea sa stiu daca merită.
De asemenea, am nevoie de detalii despre invățatorii si profeosrii acestei scoli. Vreau sa stiu cam la ce nivel este scoala si cat de competente sunt cadrele didactice.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Dumneavaoastra faceti-i acasa educatia generala si copilul nu va avea probleme la scoala, daca este invatat sa respecte educatorul si sa asculte.
Toti profesorii sunt competenti, depinzand doar de copil cat este de cuminte si cata edcuatie a primit acasa de la parinti, ca sa inteleaga ca la scoala merge sa stea cuminte in banca si sa asculte deinvatator si profesor.