| Nca_Mia_1976 a întrebat:

Bună! Vreau ca în semestrul al doilea sa ma transfer, în momentul de față sunt pe profil tehnologic (turism și alimentație) și vreau să mă transfer pe profil uman (filologie). Știu procesul și toate detaliile prin care trebuie sa trec, dar nu știu cum sta treaba cu mediile de la module. Acum sunt clasa a Xa, mediile de la module se închid la sfârșitul anului (după practică), dacă eu vreau sa ma transfer în semestrul al doilea, acestea se adaugă la medie pe lângă celălalt materii? sau nu, deoarece n-am făcut practică, etc.
Am nevoie de ajutor! Va rog mult

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poți să te transferi în semestru doi. Abia din anul viitor.