| Mihaela2318 a întrebat:

sunt clasa a 9 a si as vrea sa ma transfer pe al doilea semestru dar eu sunt la profil turism si alimentatie si vreau sa ma transfer la filologie si imi e teama ca nu o sa pot deoarece eu la turism si alimentatie fac module si media lor se incheie la sfarsitul anului. Ma puteti ajuta? As vrea sa stiu daca conteaza modulele la transfer.

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Se poate trece daca ti se poate calcula media si fara ele(si cred ca se poate avand in vedere ca mergi pe filo).E posibil sa dai diferente la latina.Eu zic sa incerci, incercarea moarte n-are.Bafta!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Materiile ce nu se fac acolo unde te trensferi, nu contează la medie (la filo nu faci module de specialitate)

| Andreeush a răspuns:

Poti sa te transferi. Nu o sa faci module la filologie.