| AlexDorinel a întrebat:

Deci parintii mei au handicap,mereu cand gresesc ceva,o chestie super minora,ma bat, daca iau nota mai mica de 9 ma bat,daca nu fac ce zic ei, tipa la mine si ma bat.Ce viata-i asta?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vor sa fii perfect. Ce e rau in asta?

| cristii3131 a răspuns:

Discuta cu parintii tai ca si tu ai dreptul sa fii liber, nu trebuie sa iti croiesti viata neaparat dupa cum vor ei. Vorbeste cu ei despre asta si poate se rezolva.

| Violleta2022 a răspuns:

Parintii nu au nici un handicap, doresc doar sa aiba un copil care invata bine si nu cer nimic exagerat, doar note mari.
Faptul ca te altoiesc este gresit si aici ar trebui sa se discute cu ei.
Dar, ceva ma face sa ma indoiesc de sinceritatea ta si de faptul ca nu ne spui toata povestea.