| AlexDorinel a întrebat:

Adineauri maicamea m-a strigat si eu i-am raspuns :daaaaaaaa

Si dupa a tipat taicamiu tare de tot si mi-a si dat vreo 2 peste față.

E motiv de cearta/bataie?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa te bati cu el sau ce? Daca ii asculti, poate primesti o prajitura.

| Adry05 a răspuns:

Nu lol, de ce sa te bata pentru asa ceva? rolling on the floor)) Ce oameni ajung parinti, extraordinar

| Iote a răspuns:

Din intrebarea ta inteleg ca TU cauti motiv de cearta, de bataie. Esti normal? De ce vrei cearta?

| QElenaBoghiu a răspuns:

Deci ăștia care ați comentat aveți creierul câte-o nucă happy

El sa referință ca dacă răspunzi "daaa,, dacă mama lui la stricat, și a intervenit tatăl lui și la bătut asta e motiv sa dea în el pentru ca a răspuns" daaaa"?

Nu, nu este motiv, părinți tai sunt prea agresivi.
Te sfătuiesc să îi dai 2 în gură laughing

| gogu220 a răspuns:

Vrei un răspuns calificat? Sună la 116 111. Îţi vor răspunde cu drag la orice întrebare, şi nu trebuie să spui de unde suni sau cum te cheamă.

| marinaru777 a răspuns:

Parintii trebuie respectati

| CarcotasulVesel a răspuns:

Nu exista motiv de bataie
du-te la protectia copilului, eventual si inregistreaza-ti parintii inainte

| Cduncfujndf a răspuns:

Normal că nu e motiv de ceartă.Wtf!

| AndreiMarin499 a răspuns:

E motiv de cearta eventual în cel mai rău caz un scandal.

| boooooooooomoooo a răspuns:

Rupe i gatul