| tudorviorel a întrebat:

A auzit cineva de parintele BARTOLOMEU de la manastirea sihastria voronei.se spune ca are har

7 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Doar de parintele Gherasim Puiu de la Busteni; care e f inaintat in varsta.

| nesuferit a răspuns:

Cemi place expresia "se spune". e fin de tot happy

| Thunderstruck a răspuns:

Are har, mai ales la copiii mici. *ifykwim*

| Nucreeed a răspuns:

Am fost si eu pe acolo acum vreo 7 ani ...eram mai mic si mai prost..doar 2 ani au trebuit sa mai treaca..si nu mi-a mai trebuit manastire

| Guildo a răspuns:

Ce har are mai? O fi fost si ala un inadaptat care s-a retras la manastire, fiindca nu a fost capabil sa isi gaseasca o femeie si un rost in viata.

| LexLaw a răspuns:

Da, dar din cate stiu eu a murit acum cativa ani.nu sunt sigura.

| Raileanu_Maria_1973 a răspuns:

HRISTOS A ÎNVIAT caut nr de tel. al părintelui stareț GHEDEON mi-l puteți trimite Mulțumesc anticipat