| elyn a întrebat:

In Valcea,manastirea C... Parintele Iusouf? Nu stiu nici un detaliu,intamplator am auzit, ma poate ajuta cineva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Vi003 a răspuns:

...sau Cotmeana, la iesire din Valcea, spre Arges?

| elyn explică (pentru Vi003):

Buna! Cum se numeste preotul staret de la Manastirea Cotmeana? I..., daca stiti, multumesc!

| Vi003 a răspuns (pentru elyn):

Parintele Ioasaf...

| elyn explică (pentru Vi003):

Asta era! multumesc din suflet, un sfarsit de saptamana frumos si linistit va doresc!

6 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Care e intrebarea mai exact?
Vrei sa ajungi la el si nu stii cum?
Suna la Episcopia regionala ca acolo sigur stiu aia despre ce persoana e vorba.

| Rakanishuu a răspuns:

Manastirea Cozia. Este pe langa Calimanesti.

| Vi003 a răspuns:

Cozia? E langa Calimanesti, pe Valea Oltului, dar n-am auzit de acest preot/calugar.