| AvalohAlyn a întrebat:

A citit cineva cartile vol.1, 2,3 Conversatii cu Dumnezeu de Neale Donald Walsch? Pareri? Merita sa le cumpar?

Răspuns Câştigător
| OOOLEOOO a răspuns:

Eu am citit cateva fragmente citate intr-un scurtmetraj, te convinge si binedispune doar atat, ce sa mai spun de cartea intreaga! ^_^

"Nu intra in viata cuiva daca nu poti aduce bucurie"

3 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Eu am citit un volum, nu mai țin minte care, cred că primul. Nu merită cumpărat. Cred că autorul a stat de vorbă cu ceva demon.Cu Dumnezeu sigur nu.

| Dorugar a răspuns:

Tu chiar ai impresia ca cineva a vorbit cu Dumnezeu?
Pai atunci ce cumperi?
Aiureli?
Pai pentru asta nu trebuie sa cheltui bani... ci este suficient sa te duci la un ospiciu si sa vorbesti personal cu Dumnezeu, adica cu cel care spune ca el este Dumnezeu

| AdiTorrent7 a răspuns:

Acestea nu fac altceva decat sa-ti corupa filiera de gandire inclinandu-te subiectiv spre secta adventista.
Nu merita sa-ti dai banii pentru a fi indoctrinat.