| Toluk19 a întrebat:

A trecut cineva de la ateism la crestinism de cand e pe TPU? De ce?

12 răspunsuri:
| Kramerwalt a răspuns:

Ba da! Eu am trecut la Domnul si sunt mandru de asta.De ce? Pentru ca aici exista o persoana minunata care m-a ajutat si poate ca Dumnezeu ma vrut la El.

| sabin89 a răspuns:

Inca nu, dar Ray e pe cale...

| reihiuke a răspuns (pentru sabin89):

rolling on the floor)))))))

| RAY a răspuns (pentru sabin89):

Fi serios sabin mai bine mort decat crestin

| rocco09 a răspuns (pentru RAY):

Ai mai fost inainte mort sau crestin?hee hee

| RAY a răspuns (pentru rocco09):

Nu existam

| rocco09 a răspuns (pentru RAY):

Nu existati?hee hee

| RAY a răspuns (pentru rocco09):

Nu

| rocco09 a răspuns (pentru RAY):

Aham ...deci minunile sunt posibile! Primesc mesaje de la persoana care nu exista! wow

| RAY a răspuns (pentru rocco09):

Nu ai inteles, eram crestin cand nu existam la asta ma refer

| dragos9234 a răspuns:

Eram eu sa trec.

| Zeflemitoarea a răspuns:

E absurd ca un site să-ţi schimbe religia sau să te faci să treci de la o non-religie la o anumită religie.