| Inferno a întrebat:

A vazut cineva filmuletele de pe youtube "sosiri2012"?
Ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| JajaAliensHere a răspuns:

Sunt puse pe net de un francmason din sistemul monarch, care intentioneaza sa ne spele creierii, asa cum i-au facut lui Lady Gaga.

| Inferno explică (pentru JajaAliensHere):

Filmul e antimason. Este impotriva masonilor. Cine la scris crtica masoneria si spune ca vor sa ne spele creierul. Cum poate fi facut filmul de un mason?
Adica masonii astea se critica singuri si isi spun planurile lor pe youtube?
Am uitat: In film spune si de lady gaga si de cum e ea spalata pe creier.

| JajaAliensHere a răspuns (pentru Inferno):

E adevarat ceea ce spui, dar daca te documentezi mai bine, iti vei da seama ca te-au influentat. ''Sosiri 2012'', este exact ca ''Demascarea industriei muzicale'', care a fost postata pe YT de un user mason, care se da drept anti-illuminati.

| Inferno explică (pentru JajaAliensHere):

Aha.M-am gandit si eu la asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=myXUxPCgKDo asta?

| Inferno explică (pentru anonim_4396):

Da. L-ai vazut?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Inferno):

Numi pierd timpul chiar asa

| Aly2886 a răspuns:

Sunt editate.Cu siguranta nu au oamenii simpli de unde sa stie cand va veni sfarsitul lumii.Doar Dumnezeu stie, nici macar Fiul Lui...deci iti poti imagina cine se cred oamenii aia de poateaza ca nebunii, nici nu il vizualizeaza inainte macar sa vada daca pare real...

| Inferno explică (pentru Aly2886):

In film spune ca nu va fi nici-un sfarsit. Nu te uita la titlu ca nu are legatura. E vorba de masonerie in film.