| iuliaiuli18 a întrebat:

De la o vreme incoa, am vazut ca youtube-ul este plin de vloggeri. Ce parere aveti despre ei?

5 răspunsuri:
| roZatoare a răspuns:

Pai depinde de cine vorbesti, ca sunt unii foarte buni si unii nu chiar asa buni, ma rog depinde si de preferintele fiecaruia, dar mie imi plac cativa. Care sunt preferatii tai?

| iuliaiuli18 explică:

Pai...tequila,Thelifeinro,TroloVlogger si Alex Contras. happy

| PuFaRiNaIsThEoNe a răspuns:

Pai. si eu sunt tongue. si am o parere buna despe aproape toti a trebuit si asa ceva in Romania ca in strainatate e plin.

| iuliaiuli18 explică (pentru PuFaRiNaIsThEoNe):

Lasa-mi linkul smug

| PuFaRiNaIsThEoNe a răspuns (pentru iuliaiuli18):

Pe TPU am pus intrebnari mai intime sorry.laughing