| anonim_4396 a întrebat:

Acum recent a fost Sf. Gavril si Mihail. Ateii, agnosticii si deistii care au nume sfant, isi mai sarbatoresc ziua? Sau doar e un alt motiv de baut... nu ca unii ar avea nevoie de un motiv pentru o bauta maximahee hee

3 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu pot decât să vă ador sărbătorile, motiv de cheltuit bani și de cinstire. Oricum așa sărbătoresc și creștinii în loc să meargă la biserică să se roage, deci să nu ne acuze pe noi.

| M25M a răspuns:

Pot spune ca nu am vrut sa sarbatoresc insa am fost fortat de niste prieteni care vroiau doar sa bea o bere gratis asa ca a trebuit sa ii cinstesc cum s-ar zice, insa nu prea m-am omorat cu sarbatoarea in sine, a fost o zi ca oricare alta.

| 1libercugetator1 a răspuns:

Dar din astia cu numele de mihai sincer cati au habar de el?

e un motiv sa ne imbatam poate mai pica o fasole electorala si asa se termina sarbatoarea

pocaiti nici ei nu au sfintii

http://www.scribd.com/doc/2673010/noile-erezii-si-secte