| anonim_4396 a întrebat:

Ai avea încredere într-un doctor care crede într-un șarpe vorbitor?

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Ce are sula cu prefectura? Omul poate fi un bun profesionist, indiferent de ceea ce crede sau nu crede. Daca te vei imbolnavi, ce vei face? Vei sta sa-ti cauti un medic ateu? laughing E ridicol. Imi si imaginez: dle doctor, daca sunteti crestin, eu nu vin la dvs sa ma tratez big grin

| Darkmagic a răspuns (pentru Alcyon):

rolling on the floor rolling on the floor
Oare astia isi si dau seama cat sunt de nebuni?
A intrebat vreunul chirurgul, stomatologul....sau pe mecanicul auto: "Vere, esti ortodox, catolic sau ateu?", "Ca eu altfel nu apelez la tine!" "Nu prea am incredere ca imi reglezi franele bine daca nu esti ateu!"... laughing
Iti dai seama cu ce stres se duc astia la doctor? Ca in ciuda raspunsurilor absurde de aici, NU il intreaba niciunul pe medic despre convingerile lui, aici e doar tupeu de ateu "scriitor" la "Religie"... rolling on the floor
Intrebare si raspunsuri de doua clase... rolling on the floor

11 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Păi şi eu vorbesc despre penisul meu la persoana a III-a, dar asta nu înseamnă că-s iraţional. laughing)

| a3e6u9 a răspuns (pentru Gizăz):

Dar vorbește șarpele tău? happy

NOname
| NOname a răspuns:

Mai puţină decât în unul fără credinţe iraţionale.

| Fatamuntilor a răspuns:

Tu crezi ca imi intreb medicul daca credincios sau nu?
Mi-am facut dantura la cineva de genul asta si sunt multumita.
Nu l-am intrebat daca sarpele lui vorbestelaughing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ă... Nu prea... Poate doar putin

| Dorugar a răspuns:

Evident ca NU. Un asemenea prost nu poate fi suficient de competent incat sa-ti pui increderea in el pentru lucruri importante

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde.

| ioandreii a răspuns:

Daca stie medicina; da, as avea incredere.

| Dorugar a răspuns (pentru ioandreii):

Daca ar stii medicina ar stii si faptul ca serpii nu pot sa vorbeasca fie si numai din motive anatomice asta daca nu l-ar duce mintea la mai mult!

| Nergal a răspuns:

Ce drog ai luat? serpii nu vorbesc.