| lovedy a întrebat:

Am auzit ca astazi nu e bine sa te speli pe cap sau sa faci baie ca nu stiu cum sunt apele....este adevarat?

4 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Haide să ne întoarcem în Evul Mediu și să nu ne mai spălăm deloc, așa suntem siguri că nu facem păcat.

| wforweirdo a răspuns:

Eu m-am spalat azi dimineata pe cap fara sa stiu ca nu e bine, si sa vezi! M-a batut dumnezeu, am chelitstraight face

| ZK a răspuns:

Nu e adevarat. Poti face.

| MasterYoda a răspuns:

Avand in vedere ca traiesti in Romania, cu apa care vine la robinet n-ar trebui nici sa uzi florile...