| noisolpXekuNemertXe a întrebat:

Am o întrebare legată de proiecția astrală. Nu zic că eu nu cred, chiar am devenit curios și încerc de o săptămână, dar nu înțeleg dacă este posibilă de ce nimeni nu aduce informații din trecut sau din locuri secrete, gen zona 51 sau de ce nimeni nu explorează spațiul extraterestru în căutarea altor forme de viață extraterestră fizică asemănătoare nouă, poate chiar la un stadiu de evoluție mai redus, gen cunoștințe elementare de fizică, astronomie, chimie.
Adică după cele studiate de mine cel de-al patrulea plan de existență este atemporal, deci oamenii ar putea arunca o privire peste chestiile incerte din istorie, sau ar putea aduce informații foarte avansate despre funcționarea universului, astfel că ne-am dezvolta tehnologic mult mai repede, poate chiar și pe domeniul spiritual și să nu uităm că ar putea fi aduse și informații legate de viitor, astfel am putea modifica evenimentele care nu ne convin din istorie pentru a o desfășura cum dorim.

6 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Alea-s povesti, dovada fiind tocmai faptul ca "nimeni nu aduce informații din trecut sau din locuri secrete", si nimeni nu aduce pentru ca tot ce stim si tot ce exista pentru noi e doar in mintea noastra, nu exista "out" fara "in", asta e si una din dovezile pro inexistentei sufletului.

| TrăieşteClipa a răspuns:

"de ce nimeni nu aduce informații "
Pentru ca nu sunt interese ca publicul sa fie informat.
Dar se exploreaza intens de mult timp.
Omenirea a fost creata de civilizatii din alte locuri.
Bastinasii ii numeau zei de obicei.

| drutzix a răspuns:

Nu exista proiectie astrala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"proiecția astrală"... nu exista. Next question.

| 6684464 a răspuns:

Ppa ca te dedublezi astral, pana ajungi la cea mai apropiata planeta(presupunand ca o si nimeresti) asemanatoare Pamantului si inapoi, lumea se muta pe Marte, asta daca Soarele nu a murit deja...hee hee

| Daagmar a răspuns:

De ce spuneti ca nu exista proiectie astrala? Ati incercat cumva?

Întrebări recente