| Dani_Doroga_1984 a întrebat:

Am o intrebare pentru atei. Cat de greu v-ar fi, sa va faceti un alt cont (de crestin) si sa purtati discutii in contradictoriu cu restul ateilor? Ati fi capabili sa va sustineti punctul aparent religios de vedere, cu citate din biblie, docme bisericesti, istorie samd?

36 răspunsuri:
| albaKiara a răspuns (pentru Dani_Doroga_1984):

HAi sictir.

| BlitzkriegJack a răspuns (pentru albaKiara):

Eh, nu am ce cere unei fete crestine de 14 ani.

| albaKiara a răspuns (pentru BlitzkriegJack):

Mda laughing

| chelstone a răspuns:

Eu am o intrebare pentru Dani_Doroaga_1984: De ce mi-as face un cont in care ''sa ma dau'' crestin? Nu ti se pare putin deplasat?!

| RetardedRacoons a răspuns:

As putea sa ofer explicatii chiar mai bune ca ale lor, insa nu vreau, m-ar durea inima sa joc rolul de idiot.

Răspuns utilizator avertizat