| Anime4forlife a întrebat:

Am semnul unei furci complete pe mana si este destul de evident, de ce? mentionez ca sunt/fac (satanism spiritual) asta inseamna ca sunt constient de existenta lui satan si al lui dumnezeu dar sunt ateu inainte sa ma judecati/injurati va rog sa va informati... Multumesc

6 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu inseamna nimic, nu are legatura cu nimic. Nu te îngrijora.

Răspuns utilizator avertizat
| Mclaren12 a răspuns:

Puştane, daca esti ateu inseamna ca nu esti niciun satanist spiritual, si chiar nu esti ca daca erai stiai care-i treaba cu Satan si zeul evreilor.

| Mario1994 a răspuns:

Glumesti?
laughing

| MrJoker30 a răspuns:

Avem la nume Anime4Life, ne facem semne urate pe manuta si il cinstim pe satan... acum totul se leaga laughing))))

| NuImiPun a răspuns:

Semnul de pe mana poate sa fie semn de nastere(presupun) sau o coincidenta.
Ateu inseamna ca nu crezi in Dumnezeu.
Ai spus ca esti constient de existenta Lui deci nu esti ateu.
Daca stii ca ei exista si nu implinesti poruncile lui Dumenzeu inseamna ca esti de partea cealalta. Dar totul se poate schimba foarte usor.