| StefyRoFTW a întrebat:

Am sunat la 666 si mi-a raspuns si se misca lucruri prin casa. ajutooooooooooooooooor

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Nu te ingrijora. Nu inseamna nimic. Numarul are legatura in Biblie cu imperfectiunea crasa. Lucruri in casa se mai misca. Nu trebuie sa te sperii.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bucura-te ca măcar se mica ceva la uni nu are ce sa se miște

| minrest a răspuns:

E normal sa se miste lucruri prin casa, le misti chiar tu si parintii tai. E bine ca ai sunat la 666, numarul e nealocat asa ca nu ai deranjat pe nimeni. Asa ca nu mai fi speriat, esti foarte bine.

| mentholinks a răspuns:

Satano.

| VelaJohnny a răspuns:

Sunt pe Vodafone, si eu am sunat la *123# si mi-o vibrat telefonul. Moaamăăă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascunde-te repede ca vine apocalipsa.

| Clockwork a răspuns:

Sunt pe Orange prepay am sunat la 333 si mi-a spus cat credit mai am. WOOOOOOW OMG ce sa faaaac?