| Just a kid a întrebat:

Multumesc celor care mi-au raspuns la intrebarea anterioara.nu l-am mai sunat si m-a sunat el acum jumatate de ora, mi-a zis ca avea treaba si nu putea raspunde si ca se pune la somn. ce ziceti de comportamentul sau? eu nu stiu ce sa mai cred. ii pasa sau nu? ma iubeste sau nu? de zis zice ca da, da nu stiu cum sa interpretez anumite lucruri si nu stiu ce sa cred. voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

A fost ocupat o zi. Se intampla. Adesea. Daca dai acestui fapt mai multa importanta decat are, o sa pierzi relatia. Si nimeni nu va sta cu tine, daca dai dovada de egoism si lipsa de intelegere. Lumea nu se invarte in jurul tau, ia seama.

1 răspuns:
| emillie a răspuns:

Din situatiile astea nu ai cum sa-ti dai seama ca te iubeste sau nu, pentru ca sincer, pentru ca nu a putut raspunde nu e o mare gravitate, pentru ca oricui i se poate intampla sa aiba ceva de rezolvat.mai bine fi fericita ca te-a sunat el dupa, pentru ca daca era in realitate nepasator nu ar fi facut asta.nu fi sufocanta, lasa loc si pentru libertate in relatia voastra, asa continua in cel mai bun mod.