| briana a întrebat:

Am visat ca eram la mine acas si am mers undeva in spatele casei. Acolo se afla un scaun din fier cu multe carti. Mam gandit sa construiesc un altar si aveam in mana multe picturi pe panza. Erau multi sfinti dar cele mai multe panze erau cu Maica Domnului. Si eu le intindeam acolo pe pamant sub forma de crec m-am uitat la scaunul cu carti si m-am trezit. Am mai avut 2 vise in care a aprut SF MAICA. Ce credeti ca semnifica?

Răspuns Câştigător
| witchcraft a răspuns:

Daraga Briana, nu baga in seama toti "martzafoii" care se baga in seama pentru ca nu au ceva mai bun de facut. despre visul tau... problema este urmatoarea: pentru fiecare in parte visele se descifreaza diferit chiar daca 5 persoane viseaza identic. Tot ce trebuie sa faci este sa notezi tot intr-un caiet, si dupa cateva zile sa analizezi intamplarile petrecute, poate au legatura cu obiectele visate. Eu din 2001 visez diversificat, si foarte des aceste vise sunt tip mesaje in legatura cu ce se poate intampla unui cunoscut sau cuiva in lume sau mie insumi. Nu cauta in cartile pentru descifrat vise caci nu te poate ajuta. visul tau este unicat, si special doar pentru tine, doar tu detii cheia descifrarii.
daca vrei mai multe detalii intra si tu pe mess lady_eyes2

2 răspunsuri:
| LightingManuel a răspuns:

Sa nu incerci metoda lui lux.ca si el a facut-o si va sfarsi tot nebun.Visele sunt adesea inseleari de la diavol.Dar aici ai gasit cel mai prost loc bianca unde sa pui intrebarea asta.mai bine ai cauta in carti.

| EvangelineLovin a răspuns:

Daca as fi visat eu asta, as citi acatistul Maicii Domnului, si as merge la Biserica. Visele sunt vise, nu trebuie neaparat sa semnifice ceva. Si m-as ruga si as intreba pe Dumnezeu daca visul asta inseamna ceva, sau as vorbi cu un preot. Doamne ajuta!