| anonim_4396 a întrebat:

Asta e a doua poezie si vreai sa vad ce credeti depsre ea. http://www.youtube.com/watch?v=MTnVcH4ZQoM&feature=chann el_video_title

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Tare ideea să pui poezia într-un clip și tare imagine de fundal. Edoar o problemă pe mine mă lasă rece poveștile emoționale cu morală creștine, prefer ceva de genul:
http://www.youtube.com/watch?v=ZIaffp6fsas

| sandra2012 a răspuns:

Frumos. Bine ca si-a dat seama la timp, atat timp cat esti in viata nu e tarziu, dar odata mort nu mai poti face nimic in favoarea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaa.frumoasa poezie.da tot pentru englezi.

| Nordic a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa vor fi toate cred. Si asta din simplul motiv ca voi avea mai multe vizionari decat daca ar fi in romana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atunci...sa traiesti mai rumane.sincer nu mi-ar lua mult sa o traduc, dar mi-ar place totusi in Romania sa citesc in romana.asta e.cand nu sunt ochi negri saruti si albastri.ca nu ai incotor.