| AvalohAlyn a întrebat:

Astrologia poate afla destinul omului?

4 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Nu poate. Nu e nici o legătură intre planete, Luna, stele și viața omului. Omul vrea să știe dinainte totul și atunci apare și oferta, chiar dacă e mincinoasă. Dacă omul e naiv și nu poate gândi rațional se găsesc destui șmecheri care s-l mintă, să-l înșele și să-i ia banii degeaba. Așa apare astrologia.

| SingleForOne a răspuns:

Nu. Sunt "obiecte ceresti" fara viata care doar au regulile lor fizice si chimice. Atat.

| clau44 a răspuns:

Nu. Astrologia este doar pentru a câștiga niște bani de la cei ce cred in horoscop!