| CityOfSatan a întrebat:

Unde se poate studia astrologia in Romania? La ce facultate?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uite aici, http://www.scoaladeastrologie.ro/cursuri-taxa-de-curs.php
Astrologia este o știință frumoasă.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| alabalaportocala2011 a răspuns:

Cred că la nici o facultate că nu este știință!

| AstroAlex59 a răspuns:

Facultate nu exista in Romania. Este o universitate de astrologie in Franta si una in America. In romana gasesti doar cursuri! Pt orice alte informatii despre astrologie iti stau la dispozitie.

| D24550643 a răspuns:

Bună seara!
Mă puteți ajuta vă rog cu o informație, fetița mea dorește să plece la Franța la această facultate.
Care este prețul la contract? Și cu cazarea?
Cît timp durează facultatea?