| IoanieCriminalul a întrebat:

Ati avea curaj sa omorati o persoana care va gresit grav?

Răspuns Câştigător
| PedoBarbie a răspuns:

Probabil că dacă a greşi grav şi poliţia ori alţi nu îl pedepsesc l-aş omorî pe el şi pe tot neamul acestuia până la am 7-alea neam strămoşesc de asemenea aş ucide până şi porcul din curte. Poate aş cruţa pisica dacă e una drăgălaşă.
Pe curând!

36 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EmaS a răspuns (pentru J0KeRuL):

Eu am protectia Domnului.

Răspuns utilizator avertizat
| EmaS a răspuns (pentru IoanieCriminalul):

Rautaciosilor!

| Salahadin73 a răspuns:

Orice persoana este capabila sa ucida intr-o situatie "potrivita".

| Never4ever a răspuns (pentru IoanieCriminalul):

Are dreptate nu e curaj...nimeni nu merita sa moara indiferent de ceea ce a facut.Parerea mea asta e.Nu merita sa te razbuni daca cineva iti greseste.