| brokxy a întrebat:

Ati incercat chestia aceia cu Blody Mery?(Nu stiu cum se scrie)Sa stai in fata oglinzii la 12 noaptea sa spui cu o furculita in mana Blody Mery hai la tranta? Eu nu am curaj sa o fac.Nu se intampla nimic? E o minciuna sau e real?

9 răspunsuri:
| brokxy explică (pentru Alex):

Dar colegii mei mi-au spus ca au facut asta cu Bloody Mary.Si mi-au zis ca nu au patit nimic.Credetii ca m-au mintit? Serios! Cine a incercat?

| Ađřıαηηα a răspuns:

Tre' sa fii batut in cap ca sa faci asa ceva.

| anonimg a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu faci lucrul acesta. Nu ca s-ar intampla ceea ce ai vazut in film sau ai auzit de la altii; ci pentru ca omul poate innebuni de frica ce si-o produce singur.
Sfatul meu este sa iti scoti din minte lucrurile acestea. Cel care se joaca cu focul crede ca nu se va arde; dar flacara se va apropia de el.
De aceea iti spun ca sa te debarasezi de orice gand si sa te feresti de orice ti se pare rau. Aceasta este o invatatura sanatoasa. Nu baga in seama neroziile colegilor care te-ar indemna sa faci lucrul acesta spunand poate ca si ei l-au facut. Cine se joaca cu psihologia intra pe un teren minat din care nu mai poate gasi cale de intoarcere. Numai o minune a lui Dumnezeu il va mai salva pe omul care se aventureaza peste granita normalului.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E real

| Lizzu a răspuns:

raised eyebrows

| ErrorFound a răspuns:

*Bloody Mary*
E o poveste, nu e real.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

E la fel de real ca si dumnezeu

| Kabuto79 a răspuns:

Eu iti propun sa nu te joci cu spiritele.