| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a întrebat:

Biblia a demonstrat ca pamantul pluteste in aer cu mult timp inaintea stiintei.
"întinde miazănoaptea asupra golului, și spânzură pământul pe nimic." (Iov 26: 12. )
Voi ce credeti?

31 răspunsuri:
| Darkmagic a răspuns (pentru WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos):

Mda...
E bun si respectul, ideea era insa de a pune intrebari pertinente, alcatuite astfel incat sa nu va mai tavaleasca toti incultii care au citit trei pagini din Biblie, sau cei care "masoara" evolutia in ani. big grin