| anonim_4396 a întrebat:

Buna! A citit cineva acatistul Sf Mina?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la povestea cu pipăitul intre picioare, acum ai trecut la lucruri sfinte?
Ce amuzantă esti, femeie!

| J0B0MAT a răspuns:

Toate acatistele le-am citit.Sunt lectura mea preferată.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îl găsești în întregime în cărțile sfinte și pe site-urile ortodoxe! Și întrebarea cam face parte din categoria religie!

| ArchangelElohim a răspuns:

Da l-am citit, si am gasit ce am pierdut. Sf mina e si ajutatorul celor care au pierdut ceva, eu mi-am gasit cartea de Dogmatica Ortodoxa ca tocmai dadeam la teologie. deci funcioneaza, daca pierd ceva ma rog la Sf mina sau citesc acatistul Sf. mina.