| BiancaMB a întrebat:

Bună, am avut un vis ciudat, se făcea ca eram pe un hol si o femeie mi-a spus du-te in camera aia m-am dus si acolo era o doamna înaltă, ma aștepta cu o masa plina de chestii de vrăji cum ar fi lumânări aprinse dar si stinse etc si m-am dus și mi-a spus sa întind mana si pe palmă m-a tăiat in forma crucii, se vedea sângele cum desena crucea insa faza ciudata este ca nu imi era frica, nu simțeam neliniște sau ceva era un geam deschis si ma uitam la el si ma gândeam sa ma duc sa sar? Însă nu am făcut-o.
Ce poate fi asta visul cu crucea înscrisă in palmă cu sânge l-am mai avut odată.

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Visele reprezintă subconștientul nostru.
Tot ceea ce vedem, auzim, citim și gândim când suntem conștienți, va afecta subconștientul nostru. Acesta de pe urmă se manifestă prin vise. Chiar și muzica ne influențează visele; chiar și hrana care o consumăm; chiar și sentimentele, chiar și filmele; chiar și sportul (sau lipsa acestuia) ne afectează în bine sau în rău visele. Și nu doar visele, ci și întreaga viață.
În cele mai multe vise deținem controlul și putem să alegem ce să facem într-un vis. Putem alege chiar să ne și trezim. Oricum ar fi, trebuie să ne stabilim principiul de a ne feri de tot ce ni se pare rău, și, cu toate eforturile, să întrerupem visul urât sau ciudat.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Crezi in vraji.

| OniChan666 a răspuns:

Inseamna ca tu esti cel ales.