| Ana0127 a întrebat:

Am avut un vis foarte ciudat. Eram eu mama mea, părintele de la biserica de la care am merg, un băiat Dani, bunica și unchiul meu. Și am mers cu mașina într-o luncă și acolo erau niște stâlpi ca la biserică. Preotul s-a pus la volan cu mami în față. și restul' în spate. Și prin stâlpii aceia a început să prindă 170-270 km etc. după aceea partea volanului a intrat într-un stâlp. Eu am ieșit repede pe ușa am fugit la el și când l-am văzut că era mort am început să plâng. După aceea am mers acasă ca să-i facem înmormântarea și fostul preot m-a întrebat când s-a întâmplat asta. Eu am rămas confuză fiindcă nu mai știam. Dar o fată a zis că azi. Și preotul care a murit avea o carte cu care venise la mașină și încercam să o caut. Cineva a găsit-o mi-a dat-o și m-am dus lângă sicriu am început să citesc și țineam preotul de mână.
ATÂT
Țin să zic că am zis înainte de somn Tatăl Nostru, Cuvină-se Cu Adevărat, Înger Îngerașul Meu și Crezut.
Întrebarea este :
DE CE AM VISAT AȘA CEVA?
ȘI CE POT FACE?

5 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Visele nu înseamnă nimic, apar din mulțimea gândurilor. Nu te îngrijora.

| NGheorghe a răspuns:

Cine a murit in visul tău?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand visele nu reprezinta nimic, rar sunt vise care sa-ti dea premonitii. Ce poti face? Pur si simplu sa inveti sa realizezi ca visezi si sa-ti controlezi visele. Cauta mai multe despre vise lucide.

| xByte a răspuns:

Visele sunt doar o forma de imaginatie involuntara, nu au nici un fel de legatura cu religia.

| Onofrei_Gabi_Si_Deny_1979 a răspuns:

E pur si simplu un vis., Dar.Da ce se mai intampla sute la un pshiolog