| Katherineeeeeeee a întrebat:

care credeti ca este semnificatia versului

"Si mila Ta ma va urma in toate zilele vietii mele, ca sa locuiesc in casa Domnului, intru lungime de zile"
funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mila Ta ma va urma in toate zilele vietii mele = iertarea lui dumnezeu o va urma toata viata ei, ca sa locuiesc in casa Domnului = ca sa traiasca in biserica sau sal pastreze pe dumnezeu mereu in inima, intru lungime de zile = toate zilele

| 12AA a răspuns:

Cred ca persoamnei care a spus asta a avut un pacat mare si acesta i s-a iertat si este recunoscator thinking

Răspuns utilizator avertizat