| briana a întrebat:

Buna ce faceti? Am o intrebare mai ineresanta. Un prieten d al meu stie asa zise tehnici de control mental si toate cele in domeniu. De ex scrie pe foaie anumit chestii si ma face sa le spun. Sau d multe ori cand se uita la mine imi da dureri oribile de cap are o privire total schimbata. Si multe altele. Ma pricep si eu cat de cat dar nu-s poate ma ajutati voi cu un site mai b facut pe care sa gasesc mai mult informatii. Pe el la invatat o anumita persoana.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| danay72 a răspuns:

Ai grija sa nu fie ceva mai mult decat niste tehnici de control si sa nu aibe legaturi cu demonii.Deuteronom18:10-12

| HueyFreeman a răspuns:

"tehnici de control mental" Este popa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e vorba de mentalism. In aceast caz, documenteazate pe diferite site-uri si ai sa gasesti ce vrei.

Răspuns utilizator avertizat