| Zedechia a întrebat:

Daca este cineva Martor al lui Iehova poate sa-mi dea id-ul lui?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| HDeNiSaR a răspuns:

Sigur. Suntem experti in arta pacalitului. Cred ca si Isus a pacalit multi oameni cand a fost pe pamant.
Apropo, versetul pe care l-ai citat este din Matei 7 :15. Si stiu si de ce pacalim oamenii- ca le dam versete din Biblie pentru tot ce explicam
Deci Biblia-i pacaleala, nu?

11 răspunsuri:
| William a răspuns:

Cauti cearta asa-i? Daca gasesti sa imi zici si miewinking

| AdrianL a răspuns:

Daca are unul, dalaughing.Ca nu e nimic legat de religie aici.

| DeliaDaniela a răspuns (pentru AdrianL):

Dar asta nu e sectiunea religie? happy eu am vazut o multime de discutii legate de capitolul "religie"!

| AdrianL a răspuns (pentru DeliaDaniela):

Eu ma refeream la aia cu messu

| DeliaDaniela a răspuns (pentru AdrianL):

Ok, scuze happy poate am inteles eu gresit

| AdrianL a răspuns (pentru DeliaDaniela):

Nu-i nimic.

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Nu vad nici o legatura intre una si alta. Desigur ca poate.
Ma bucur cand vad astfel de cazuri de toleranta religioasa, iar oamenii pot fi prieteni, indiferent de religie.

Cu stima,
Neo

| Zedechia explică (pentru MrAnderson):

In fine imi cer scuze pentru categorie dar ununde sa o fi pus la Dragoste si sex?laughing

| ΟρθόδοξηΠίστη a răspuns:

Cel mai bine du-te la ei, sigur o sa te pacaleasca si pe tine.

"Feriţi-vă de proorocii mincinoşi, care vin la voi în haine de oi, iar pe dinăuntru sunt lupi răpitori"

| HDeNiSaR a răspuns (pentru ΟρθόδοξηΠίστη):

Sigur. Suntem experti in arta pacalitului. Cred ca si Isus a pacalit multi oameni cand a fost pe pamant.
Apropo, versetul pe care l-ai citat este din Matei 7 :15. Si stiu si de ce pacalim oamenii- ca le dam versete din Biblie pentru tot ce explicam
Deci Biblia-i pacaleala, nu?

| MJFAN94 a răspuns:

Iehova.Iehovin

| INTOCAVEL a răspuns:

Buna,sint mihai si sint inchinator al lui iehova de 21 de ani si am 40 de ani, e-mail meu mihaicalinso@yahoo.com,
multumesc