| Aly11316 a întrebat:

Bună! De curiozitate cer niște informații, am visat ceva super ciudat, o sa spun pe scurt, am visat ca eram la sicriul unui preot mort(sicriul era deschis pentru ca abia murise, iar acest preot era cunoscut, aplecata sa ii sărut mainile și deodată îmi vorbește și se și mișca la fel ca un om viu și-mi vorbea niște chestii din viata mea).
Idei?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Idei. Visele tale sunt produse de tine. Cum te-ai simțit atunci în vis?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Idei despre... ce?

| Mirel4412 a răspuns:

Imaginatia ta iti face asta, nu stiu daca ai ajuns sfant sau un om care merita sa stie lucruri in viitor, numai in cazul asta esti "inzestrat" de Dumnezeu cu clarviziune. In rest, toate visele fac parte din imaginatia noastra sau in diferite cazuri dupa imaginatia dracilor(de a te ispiti, sa te intrebi mult timp oare ce preot am visat)

| 19flo79 a răspuns:

Intreaba-te, daca erai nascuta intr-un trib din Africa, mai visai asta?
Totul e din subconstientul tau

| OldMoney a răspuns:

Incearca sa-ti amintesti ce ai vazut/facut in ziua aceea, uneori visele sunt premonitorii alteori doar combinatii de elemente pe care le-am vazut in timpul zilei.