| Nicusor1221 a întrebat:

Buna seara,acum o seara am incercat sa ma culc dar tot auzeam in capul meu rasete si voci in soapta si nu le intelegeam, stie cineva de ce, ce inseamna?

10 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Inseamnă că sunt demoni in locul acela.

| sierra1 a răspuns:

E clar că in vecini era un chef in derulare!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Auzeai în capul tău. Înseamnă că au fost create de creierul tău.

| anonimg a răspuns:

Ignori astfel de voci întotdeauna. Doar dacă le ignori ele vor dispărea cu timpul. Mintea trebuie să fie și ea supusă rațiunii și nu lăsată hai hui.

| J0B0MAT a răspuns:

Înseamnă că au câștigat vocile dacă nu te-au lăsat să adormi.
Dacă nu era gălăgie din vecini, oraș și nu suferi de vreo boală psihică, sunt doar gândurile stresante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ferește...

| Robert2526 a răspuns:

Schizofrenie, asta inseamna

| SuNaM a răspuns:

Ce varsta ai? Ai stat vreo seara nedormit? Ai munca/ scoala stresanta rau?

| Nicusor1221 explică (pentru SuNaM):

Am 16 ani

| SuNaM a răspuns (pentru Nicusor1221):

Ori ai abilități paranormale și era să intri intr-un vis lucid ori ești atât de epuizată încât creierul tau halucinează de la epuizare.