| siminaaaa a întrebat:

Sunt catolica si vreau sa ma duc la spovada, dar nu mai stiu cum se procedeaza. Adica spun LAUDAT SA FIE ISUS, dar dupa nu imi mai amintesc. Vreau sa imi spuneti si actul de cainta tot ca nu il mai stiu.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Dupa te invarti de 2 ori in cerc, apoi sari odata in sus, si o iei de la capat

| siminaaaa explică:

Esti tampit.
cine oare ti-a facut cont daca nu ajuti oamenii? big grin

| SaveTheNature a răspuns (pentru lolosaurus):

Doamne, Dumnezeul meu, ma caiesc din toata inima de toate pacatele mele si le urasc mai presus de toate, pentru ca prin ele am pierdut harul Tau si m-am facut vrednic de iad. Dar mai mult ma caiesc pentru ca, pacatuind, Te-am maniat pe Tine, Parintele meu, Mantuitorul meu si Dumnezeul meu, atat de mare si atat de bun. Pentru aceasta, ma hotarasc, cu ajutorul harului Tau, sa nu mai pacatuiesc si sa fug de orice prilej de pacat. Amin.

| siminaaaa explică:

PeaceInHeaven mersi si pentru actul de cainta :*

| RetardedRacoons a răspuns:

"Buna, sunt catolica"
Nu-i nimic, Dumnezeu e mare si iarta.

| nesuferit a răspuns (pentru siminaaaa):

Vrei sa ma iau de mama ta? si sa imi bag in gurita aia a ta pana te inceci?

| RetardedRacoons a răspuns (pentru nesuferit):

Ce ai tu se numeste putulica. **** au doar barbatii.

| RetardedRacoons a răspuns:

Coaie ai poza cu un poponar la avatar si ai indrazneala sa ma numesti pe mine gaozel? rolling on the floor

| RetardedRacoons a răspuns:

Roid rage? rolling on the floor

| RetardedRacoons a răspuns:

Mai bine labar decat impotent de la steroizi nervosule laughing

Răspuns utilizator avertizat