| AdelinaADe2578 a întrebat:

Sunt catolica, si maine trebuie sa ma duc sa ma spovedesc.Trepuie sa zis la spovedanie ca am injurat dar nu de morti, dumnezei sau sfinti.Adica nu am mai zis asta la spovada si nu stiu.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| minrest a răspuns:

Trebuie sa spui, nu vezi ca iti sta pe suflet? Stai linistita, tu nu ai putea sa inventezi nici pentru viata ta ce aude preotul la spovedanie, injuraturile tale le uita inainte sa iesi din biserica.

| mentholinks a răspuns:

Trebuie sa spui orice pacat, chiar si gandurile rele pe care le-ai avut. Eu de asta am renuntat.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Trebuie sa spui ca ai injurat nu mai dai si alte detalii iar pe viitor nu mai injura de morti. De dumnezeu poti sa injuri ca oricum nu exista iar de sfinti evita sa injuri ca majoritatea au fost oameni buni

Întrebări recente