| Tania a întrebat:

Sunt de parere ca toti avem ceva de invatat din asta chiar si ateii, religiosii si oricine. Ce parere aveti de acest video? Sincer! Merita vazut!
http://www.youtube.com/watch?v=HiKA9Ngwld8&feature=relat ed

6 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Monibalena1 care a lasat comentariul ala pe y tube la video ala are dreptate.Animalele au suflet un suflet pe care majoritatea oamenilor nu il au.

| CobraLeon a răspuns:

Pur si simplu impresionant...pana la urma, cu toti suntem niste vietuitoare...mai mici sau mai mari.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CobraLeon):

Asa e

Răspuns utilizator avertizat
| FollowTheLight a răspuns:

Cred ca oamenii pot fii mai batuti in cap decat animalele cateodata!
A te considera superior fata de tot din jurul tau nu e chiar asa grav.Dar faptul ca esti superior, asta nu iti da dreptul sa ucizi, sa ranesti, sa strici ceea ce iti este inferior.Banuiesc ca pisica fusese calcata de o masina fiind in strada, deci banuiesc ca cineva a calcat-o. Oamenii cateodata nu mai judeca cand sunt la volan.Calca ei oameni, apoi animale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Datorita atasari evolutia a mers mai departe / si animalele au sentimente e clar ca suntem indrudite cu ele si ele cu noi desi iubirea e universala nu doar la oamenii cum ziceau uni