| Cra4678q a întrebat:

TPU :3 Intrebarea mea este: Exista biserici sataniste in Romania? Si daca da, in ce orase/localitati?

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Da, sunt! Nu se spune in ce localitati sunt, apropo, sunt mai multe grupe de satanisti! Ai nelamuriri? Ai cu cine sa vorbesti... laughing

11 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

In Romania nu exista biserici sataniste.

| Dismally a răspuns:

Nu sunt biserici. Exista unele grupuri in mai multe orase dar legatura lor cu satanismul este aproape inexistenta, mai mult teribilism.

| vocea a răspuns:

Nu exista dar sunt secte

| Divy a răspuns:

Tu vrei să intri în belele sau vrei să vezi sacrificii umane?

| Iunix a răspuns:

Și ce crezi tu că fac sataniștii într-o biserică satanistă? Se închină și se roagă la Satana?

https://www.youtube.com/watch?v=nYFRv2IGRt0

| Mayhem666 a răspuns (pentru Iunix):

Si eu am vazut videoclipul de la Codrin.

| Cra4678q explică (pentru Iunix):

Pur si simplu vreau sa stiu daca sunt astfel de biserici in tara...

Răspuns utilizator avertizat
| Elenina356 a răspuns:

Nu exista biserici, insa exista mici grupari sataniste in fiecare oras. De obicei se aduna noaptea in cimitir, de anumite sarbatori (de 8 ori pe an).

| RazvyEnglezu a răspuns:

In spate la OMV, Satu Mare am vazut eu doua.