| CotiTza a întrebat:

Am in minte chestia ca mai tarziu nu o sami mai vad parintii. Si in mintea mea l-am injurat pe Dumnezeu de 2 ori ma poate ierta de la acest pacat si sa ma duca mai tarziu in imparatia raiului unde imi voi revedea familia?

7 răspunsuri:
| vanesabibi a răspuns:

Stii, dupa parerea mea, nu ar trebui sa te stresezi prea mult. Poti vorbi cu cineva despre asta ( si daca vrei sa te ierte Dumnezeu, poti chiar si vorbi cu un preot). Imi dau seama ca iti este greu cu parintii, dar viata merge inainte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WTF
Bă tu alte treburi nu ai?
Împărăția raiului laughing Treaba ta, acum că l-ai înjurat te va duce în iad. Știi, acolo unde miroase a pucioasă.Du-te la un preot să te spovedești.
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-isi krimpatul.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Poti sal injuri cat vrei pe dumnezeu ca nu se supara, ii place

| ЖAngelOfLoveЖ a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Ai nu zau? Pe bune?! Daca Ii place atat de mult, ai sa o simti chiar pe pielea ta!

| costis a răspuns:

La ortodocsi exista niste rugaciuni numite Canon si mai exista in Psaltire niste mici rugaciuni dupa catisme. Sunt rugaciuni de pocainta pentru cei cu pacate grele.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru ЖAngelOfLoveЖ):

Hai lasa-ma, ma trage de urechi?

| ЖAngelOfLoveЖ a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Mai incolohappy.