| BomboaneCuCiocolata a întrebat:

Buna TPU happy, am si eu o intrebare, unde se gasesc pentagrame?

7 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Nu ai nevoie de asa ceva.

| PanicInThePentagram a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

De ce te bagi si tu ca tenia-n cur? daca fata vrea pentagrame las-o sa isi cumpere

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru PanicInThePentagram):

Dar tu de ce te bagi ca musca-n lapte? Eu mi-am expus punctul de vedere.

| 6DuckMeJesus a răspuns:

Pentagrame pentru...ce? Coliere, inele, imprimante pe haine...nu pricep. Oricum, vad ca ti-a dat cineva Bestialul.e ok magazinul

| RAY a răspuns:

In cartea de povestii

| Wøodenpints a răspuns:

Http://www.bestial.ro/? word=pentagrama&search=++§ion=search

| YONTU a răspuns:

Esti posedata de un diavol sau trebuie sa fii perfecta? Mai mergi la biserica!